Rezultaty

Jak pomagam swoim klientom

Magdalena B.

5,0 ⭐️  ⭐️  ⭐️  ⭐️  ⭐️

Profesjonalizm pani Agaty oraz indywidualne podejście do klienta sprawia,że w gabinecie czujesz się komfortowo i intymnie.Dzięki zabiegom włosy,które wypadały mi garściami są wzmocnione,lśniące a ich wypadanie ograniczylo się do zera,dzięki czemu komfort pschiczny jest nieporównywalny z tym jak czulam się przed zabiegami.Gorąco polecam każdemu. Teraz włosy rosną jak szalone.

Kinga W.

5,0 ⭐️  ⭐️  ⭐️  ⭐️  ⭐️

Pani Agata to osoba ponadprzecietnie symatyczns, ciepla, kontaktowa. Wizyta zaczyna sie od wywiadu, po badaniu koncy dluga rozmowa, w ktorej odpowiada na wszystkie pytania, tlumaczy wiele kwestii. Abaolutnie nie naciaga na drogie zabiegi, czy kosmetyki jesli nie ma takiej konieczności i nie ma gwarancji, ze pomoga, polecajac tym samym zamienniki.

Titinka N.

5,0 ⭐️  ⭐️  ⭐️  ⭐️  ⭐️

Bardzo polecam wizytę u pani Agaty. Miła atmosfera , bardzo dużo dobrych porad możliwość kupienia wspaniałych kosmetyków do pielęgnacji włosów.

Aleksandra M.

5,0 ⭐️  ⭐️  ⭐️  ⭐️  ⭐️

Decyzję o podjęciu leczenia w Instytucie Zdrowych Włosów podjęłam już dawno i po takim czasie z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że był to strzał w dziesiątkę. Dzięki mezoterapii moje włosy -łamliwe, puszące się, wypadające-rosną szybciej, jest ich więcej, nie wypadają (na czym zależało mi najbardziej) oraz są zdrowsze. Świetny wybór kosmetyków, idealnie dobrane do moich włosów, a także ciągłe nowości (kosmetyczne). Zawsze mogłam liczyć na odpowiedź na każde nurtując mnie pytanie. Świetne podejście i atmosfera

Klaudia N.

5,0 ⭐️  ⭐️  ⭐️  ⭐️  ⭐️

Po zabiegu moje kręcone (a zarazem z natury suche) włosy przeszły niemałą metamorfozę. Miękkie, sprężyste i nawilżone – taki efekt utrzymywał się do trzech myć. Wszystko przebiegało w miłej atmosferze, a profesjonalna obsługa zachęca do kolejnych wizyt. Już nie mogę się doczekać kolejnego zabiegu!

Mariola N.

5,0 ⭐️  ⭐️  ⭐️  ⭐️  ⭐️

Bardzo miłe i profesjonalnie podejście do klienta. W moim przypadku super dobrane kosmetyki, polecam

Patrycja S.

5,0 ⭐️  ⭐️  ⭐️  ⭐️  ⭐️

Dzięki pomocy trycholog znacznie poprawił się stan moich włosów. Polecam! Profesjonalna specjalistka!

Klaudia U.

5,0  ⭐️  ⭐️  ⭐️  ⭐️  ⭐️

Bardzo dziękuje Pani za pomoc. Miałam problem z wypadającymi włosami. Już na pierwszej konsultacji Pani Agata zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Podeszła do mnie profesjonalnie. Dzięki zastosowanym zabiegom, włosy znacznie się wzmocniły i nie wypadają. Raz jeszcze dziękuje i do zobaczenia na wizycie kontrolnej.

Natalia B.

5,0 ⭐️  ⭐️  ⭐️  ⭐️  ⭐️

Zmagałam się z łupieżem. Szampony przeciwłupieżowe nie działały. Po dwóch zabiegach przeciwłupieżowych zrobionych u Pani Agaty Kubiak problem dosłownie znikł. Ze swojej strony polecam.